Що більше всього в житті люблять діти ? Звичайно ж , іграшки. Тому дорослі , щоб доставити дитині радість скуповують ці милі предмети у величезних кількостях і в різних місцях.

А в наші дні з розвитком сучасних технологій , набувати іграшки можна просто не виходячи з дому. Адже будь-який дитячий інтернет -магазин пропонує їх величезний асортимент на смак кожної дитини.

Наприклад , найпоширенішими нині серед маленьких дівчаток стали ляльки Монстер Хай, особливо – Гулія Йелпс «Класна кімната» – одна з останніх серій.

Крім таких ляльок , як « Школа Монстрів» , дітки захоплюються і іншими іграшками. Сьогодні ми розповімо деякі цікаві факти про них.

Вважається , що перші іграшки з’явилися одночасно з появою людини , про це свідчать численні археологічні розкопки. Це були різні камінчики , палички і сучки незвичайних форм. Поступово людина навчилася їх обробляти і на світ стали з’являтися брязкальця , конячки , м’ячики.

Найдавнішою іграшкою вже звичною для людського ока була лялька. Перші єгипетські ляльки прикрашалися справжнім волоссям і мали рухомі ноги і руки.

Статистиками зазначено, що найулюбленішою лялькою дівчаток нашого часу визнана Барбі . Вона продається більш ніж в 150 країнах світу. Сама продається була Totally Hair Barbie . Моделей цієї ляльки було продано десять мільйонів , а компанія отримала прибуток більш ніж 100 мільйонів доларів.

На честь американського президента Теодора Рузвельта (він пошкодував на полюванні пораненого ведмежати ) був названий знаменитий ” ведмедик Тедді ” – одна з будь-яких іграшок американських дітей.

Американка Венді Брайн , творець дитячих іграшок , випустила в світ плюшеві внутрішні органи: серце , нирки , легені і т.д. Вони схожі на справжні органи , при цьому кожна іграшка яскравого кольору і мило посміхається .

Їх дарують дітям і дорослим , особливо тим , хто позбувся цих органів через хворобу. Кажуть , що люди легше переносять втрату , дивлячись на ці милі іграшки.

Улюблений багатьма дітьми кіндер- сюрприз в Америці заборонений до продажу. На їх думку , в шоколаді заховані занадто дрібні іграшкові елементи , які можуть бути небезпечними для маленьких дітей. Може вони й праві.

Дитячі психологи назвали три найпопулярніші іграшки , які сприятливо діють на розвиток і виховання дитини. Це ляльковий будиночок , будь-який вид конструктора і залізниця .

Не забувайте дарувати дітям іграшки. Адже у світі немає нічого кращого , ніж щасливе усміхнене дитяче личко .

915 переглядів
Нема коментарів.
Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *