Як насправді звуть ляльку Барбі? Яка іграшка вважається найдавнішою в світі? Скільки конструкцій можна зробити з декількох деталей Lego?

Ось, декілька цікавих фактів про найулюбленіших і найпопулярніших іграшках, які ви можливо не знали.

Lego

1. Компанія Lego є найбільшим виробником автомобільних шин у світі. Вона виробляє близько 300 мільйонів мініатюрних шин на рік.

2. З 6-ти деталей Lego можна скласти більше 120 мільйонів комбінацій.

3. Компанія Lego виробила більше 320 000 000 000 цеглів Lego. Це означає что на кожну людину в світі припадає приблизно по 52 цеглинки.

Лялька Барбі

4. “Барбі з волоссям до п’ят” (Totally Hair Barbie) стала найбільш продаваною лялькою Барбі в історії компанії, завоювавши світовий рекорд найтриваліших успішних продажів іграшок.

5. Лялька Барбі була названа на честь дочки її творця (Рут Хендлер), а Кен на честь її сина.

6. Повне ім’я Барбі – Барбара Міллісент Робертс.

7. Барбі була зроблена за образом німецької ляльки, прообразом якої у свою чергу була героїня еротичних коміксів Білд Ліллі.

Гра “Монополія”

8. Гра “Монополія” була винайдена в 1932 році безробітним продавцом Чарльзом Берроу під час Великої Депресії – світової економічної кризи.

9. У 1983 році члени клубу Буффало з дайвінгу встановили рекорд за тривалістю гри “Монополії” під водою, і він склав 1080 годин.

Йо-йо

10. Йо-йо вважається другою найдавнішою іграшкою в світі (ляльки вважаються найдавнішими іграшками в світі). Перші свідчення використання йо-йо – іграшки з двох дисків, скріплених віссю, на які надівається мотузка, з’явилися в Стародавній Греції в 500 в. До н.е.

11. У 16 столітті на Філіппінських островах йо-йо служило зброєю.

Плюшевий ведмедик

12. Плюшевий ведмедик, якого в США називають “ведмедик Тедді”, створена на честь президента США Теодора Рузвельта, який на полюванні пошкодував пораненого ведмежонка.

Кубик Рубика

13. Кубик Рубіка спочатку був створений в якості інженерного проектавенгерскім скульптором Ерно Рубік.

14. Кубик Рубіка має 43 252 003 274 489 856 000 комбінацій і тільки одне рішення.

15. У світі продано більше 300 мільйонів оригінальних кубиків Рубика. Якщо їх поставити в ряд, то вони простягнуться від Північного до Південного полюсу Землі.

2003 переглядів